AKTUÁLNĚ MÁM PLNOU KAPACITU A NOVÉ KLIENTY NEPŘIJÍMÁM. Pokud máte zájem o vztahovou analýzu, napište mi prosím na e-mail, zapíši vás na čekací listinu.

                                                    VZTAHOVÁ ANALÝZA  

Uvědomění je prvním krokem ke změně

Uvědomujete si, co děláte ve svém životě a vztahu špatně? 

Víte, jaký vliv má vaše dětství a minulost na váš partnerský vztah i život? Pojďte to se mnou zjistit.

Díky vztahové analýze dokonale poznáte sami sebe.

Už se nenechte ovládat programy a pojďte se mnou zjistit, jak vás vaše minulost ovlivňuje.

Víte, že...

.... váš vztah i život je obrazem toho, co jste se naučili a zažili ve vašem dětství a to stále ve vás existuje.

 

Mohou to být například negativní přesvědčení typu: „Nejsem dost dobrý/á.“ nebo „Nezasloužím si lásku.“ atd. Může jít také o pocity bezmoci nebo osamělosti, které jsme zažili při určitých událostech z dětství.

 

Důležité si uvědomit, že to co jsme prožili v dětství, stojí jen na „emocionálním balastu“, který nám dělá problémy i dnes, ale také na radosti a pozitivním přístupu k sobě sama. Dokážete si tedy představit, že vše, co jste se naučili, žije v nás v podobě našich vnitřních přesvědčení.

Uvědomění...

je zásadní moment, který pomáhá nastartovat potřebné změny, nebo dokonce transformaci.

Moment, od kterého se začne odehrávat váš nový příběh.

Když si uvědomíte mechanismy (příčiny a následku) ve vašem systému, můžete se stát tvůrcem své vlastní reality, myšlenek a pocitů. Pak se dokážete osvobodit od omezujících vzorců, závislostí, blokád, krizí, zapletení a také od strachů a jiných emocí.

Ve chvíli, kdy si to uvědomíte, dojde k transformaci.

Bez ohledu na naši minulost, je vždy příležitost změnit a investovat do našeho sebevědomí.

Vztahová analýza  je pro vás, pokud...  

 • máte neustále problémy ve vztahu
 • vás ovládají emoce vzteku, žárlivosti, smutku, studu, ublíženosti, hanby nebo strachu.
 • nemáte sebevědomí, sebedůvěru a sebehodnotu
 • přitahujete do svého života toxické partnery
 • máte vztah s partnerem, který si vás neváží a nemiluje tak, jak byste potřebovali
 • pracujete na sobě už delší dobu, ale nevidíte žádný výsledek
 • máte problém si nastavovat své hranice
 • ovládají vás negativní myšlenky, kterých se ne a ne zbavit
 • vám ve vztahu chybí láska, bezpečí, přijetí a ocenění
 • máte strach, že vás partner opustí
 • máte problém si říct svůj názor a nebo nesouhlasit
 • neustále vám něco vadí na partnerovi
 • neumíte řešit konflikty

Váš život i partnerský vztah je produktem toho, co se vám stalo v dětství a minulosti.

Naše dětství symbolizuje a označuje pocity uložené v mozku, podobně jako zastaralá přesvědčení. Tyto přesvědčení vás denně ovlivňují, váš každodenní život, vaše jednání, vaše reakce. Což přináší dobré, ale i ne tak dobré stránky. Týká se to traumatických událostí a zážitků, zraněných pocitů a nedostatku náklonnosti, kterou jste dostali od svých opatrovníků. Obzvláště formativní je pro nás období od začátku jejich narození do šestého roku života. Během tohoto období mohlo dojít k různým emočním zraněním.

Pokud si nebudete uvědomovat své myšlenky, emoce a své chování. Tak vás budou neustále ovládat. 

To co si neuvědomujete, nejste schopni ani vyřešit.

Co vše získáte, když si necháte udělat vztahovou analýzu? 

 • uvědomění si témat z dětství, které máte nezpracované a které vám i dnes ovlivňují život i vztah
 • konečně pochopíte, proč vám nefungují vztahy
 • poznáte dokonale sami sebe
 • získáte nový pohled na svůj život i vztah
 • pochopíte odkud vaše problémy pochází
 • budete mít jasno v tom, co děláte špatně
 • dostanete ode mě tipy, jak pracovat s tématy, které máte nezpracované
 • získáte zpětnou vazbu na vaše problémy
 • zjistíte, jak na tom jste se svým sebevědomím, sebe hodnotou a sebeláskou
 • poznáte kde ve vztahu děláte chyby
 • pochopíte, proč navazujete toxické vztahy

Naše dětství určuje náš život, i to, jaké vztahy navazujeme a jak v nich fungujeme.

 Hlavně tehdy, když nereflektujeme přesvědčení a vzorce chování vytvořené v ranném stadiu a nevědomě žijeme ve starých vzorcích.

Co o mě řekli...

Moje vztahy se opakovaly, byly jako přes kopírák, ačkoliv jsem si myslela, že už mám mnoho traumat intenzivní sebeprací zpracovaných, vždy se objevili sobě velmi podobní lidé, kteří ve mě spouštěli stejné “čudlíky” v podobě opakujících se situací, nedorozumění atd. Takže znovu a znovu jsem tápala proč se mi ty situace opakují a byla jsem si vědoma, že proto, abych to už v sobě uzdravila. Ovšem, když se to člověka týká, nemá zcela objektivní nadhled. Lucie se mi objevila v životě jako “dveře” vyjít z tohoto ven. “Klikou” už jsem pak uměla otevřít sama. Profesionálním vedením Lucie, která je velice lidská, pozorná a přítomná jsme nalezly spouštěče situací a komunikace z dětství, které mi nepříjemně ovlivňovaly současný život. Cítím se velmi osvobozená a pociťuji nový čistý prostor na nové věci v životě, když staré harampádí z dětství je pryč. Tuto terapii doporučuji všem, kdo mají odvahu podívat se dovnitř sebe do bolavých míst, aby se v současném životě posunuli dál a nebránili jim v tom nevysvětlitelné překážky, které je v životě brzdí. Většina problémů v dospělosti pochází z původní rodiny. A jak myslíme, tak se cítíme. A pokud jsou v nás nevyřešené bubáci z dětství, není možné aby to člověk zvládl zcela sám bez pohledu zvenčí pomocí kouče, průvodce, terapeuta. Na Lucii velmi oceňuji její přítomnost a bdělost během celého procesu. Byla to moje nejlepší investice do sebe.
- Michaela -
Díky vztahové analýze s Lucií jsem si uvědomila několik věcí. Slovo závislost dostalo u mě obrovskou váhu a přiznání si jí. Ještě teď cítím úžasný pocit úlevy a ještě větší sílu víry v sebe sama. Další co jsem pochopila je, že pokud jsme sami k sobě upřímní, strach upozadíme a nastavíme hranice svým partnerům, rodině a přátelům, tak jak je tomu u mě potřeba,bude to ten správný směr ke spokojenému životu. Děkuji ti za práci kterou děláš, mě pomáháš neskutečně již dlouho a jsem vděčná okamžiku, který nás spojil. Kdo neví kudy vede cesta z trápení měl by tě poznat.
- Zdeňka -
Dnes jsem s Lucií absolvoval analýzu mé osoby. Už nyní cítím, že mi Lucka velmi pomohla. Osvětlila mi to, co jsem ve svém životě neviděl a neuměl si poradit. Nyní jsem přesvědčen, že u analýzy to rozhodně nekončí! Doporučuji každému, kdo chce ve svém životě něco změnit. Dnešní analýza mě moc pomohla. Po dlouhé době necítím úzkost a je to zvláštní pocit. Moc děkuji.
- Michael -

Jak to bude probíhat

Po potvrzení platby, vám do 24 hodin, přijde e-mail, s mým online kalendářem, kde si sami rezervujete termín online konzultace. Nejbližší termín dostanete do 14 dnů od zaplacení. Konzultace musí proběhnout do 3 měsíců po zaplacení.
Po rezervaci termínu online konzultace, vám přijde e-mail s odkazem, přes který se pak propojíme. Budete potřebovat jen kvalitní internetové připojení, mikrofon a kameru.
Online konzultace bude probíhat pod mým vedením. Budu vám pokládat otázky, na které budete odpovídat. Bude vám poskytnutý bezpečný prostor.
STORNO PODMÍNKY: V případě, že potřebujete zrušit schůzku nebo se přeobjednat na jiný termín méně než 24 hodin před smluveným termínem, požádám vás o uhrazení 100% ceny z domluvené konzultace. Více než 24 hodin před domluveným termínem je možné kdykoliv se přeobjednat nebo zrušit sezení bez jakéhokoliv poplatku. Storno podmínky se vztahují na online konzultaci.

Zjistěte, jaký dopad má vaše dětství a minulost na váš vztah i život.

Každý máme v sobě nezpracované témata, které nám dodnes ovlivňují život i vztah. Pokud nebudete vědět, co je vaše téma, budete se dál točit v bludném kruhu. 

90 min. vztahová analýza 1:1
3000Kč
2500 Kč
90 min. online videohovor přímo se mnou.

Potřebujete s něčím poradit?

Můžete mě kontaktovat na e-mail: info@luciezapotocka.cz 

nebo volejte na telefonní číslo:

+420 720 552 915