Naučím vás, 

jak se stát pánem své mysli

Kurz je momentálně uzavřen

Ovládni svou mysl

 online program

 • Zažíváte neustále silné negativní emoce? Emoce vzteku, strachu, bezmoci, žárlovosti, depresivní stavy? Tak tenhle kurz je přímo pro vás. Pokud máme neustále nějaké negativní emoce, pocity, tak je to náznak toho, že v nás je nějaké negativní přesvědčení kterému nevědomě věříme. Možná, že už dlouho afirmujete, meditujete nebo se snažíte myslet pozitivně, ale bez výsledku? 
 • Své emoce nemůžeme zaplácnout nejakou činností, ale musíme je pochopit a naučit se s nimi zdravě pracovat. Emoce vznikla nějakou myšlenkou, a jen myslí ji můžeme zmenit.
 • V tomto kurzu vás naučím rozpoznat nezdravé myšlenky, které vám spouští škodlivé emoce a chování, soustředit se na ně a místo nich si vytvořit myšlenky zdravější, díky nimž se i ony emoce a chování budou postupně měnit. 
 • Na začátku je vždy nějaká situace neboli spouštěč, na jehož základě si vytvoříme negativní přesvědčení a to má pak konkrétní důsledky, problémy v tvém životě a nebo partnerském vztahu.
 • Pokud si budete své chyby ve svém myšlení uvědomovat, můžete snadno zabránit tomu, aby vám myšlenky komplikovaly život a partnerský vztah. Nevyřešíme všechny vaše problémy za 6týdnů, ale dostanete ode mne podrobný návod, jak s problémy krok po kroku pracovat a ovládnout je. 

 

Naučím vás jak

změnit způsob myšlení

Představte si...

...jaký by to byl život, kdyby jste dokázal/a změnit své myšlenky a tím i své pocity pokaždé, když se cítíte nepříjemně v nějaké situaci. Když vás třeba naštve kolega v práci, pohádáte se s partnerem, vytočí vás šéf nebo se vás dotkne jízlivá poznámka vaší tchýně.

Jaký by byl život, kdyby jste dokázal/a změnit to, jak se v tu chvíli cítíte i svou reakci na tu danou situaci?

Jediná překážka, která vám stojí v cestě ke šťastnému životu a harmonickým vztahům leží ve vaší mysli. 

Nemusíte umět čarovat, mít nadpřirozené schopnosti ani hodiny meditovat, abyste dokázal/a pracovat se svou myslí. Můžete se to naučit i Vy.  

A já vám ukážu jak na to.

Víte jak vaše myšlenky ovlivňují váš život a partnerský vztah?

 

Naše myšlenky řídí, jak se cítíme, jak hodnotíme situaci a naši pozici – zcela nezávisle na tom, jak to ve skutečnosti je. Pro nás a v našich hlavách se tato projekce stává skutečností.Všechno, co se nám děje, je zpočátku neutrální. Naše mentální hodnocení to změní v něco pozitivního nebo negativního.

Z fyziologického hlediska jsou naše myšlenky vlastně jen elektrické impulsy, které zase způsobují elektrické a chemické reakce v našem mozku.Dalo by se také říci: pozitivní myšlenky vedou k pozitivním pocitům a pozitivním reakcím; negativní myšlenky vedou k negativním pocitům a negativním reakcím.Pokud znovu a znovu myslíme negativně, trénujeme své vnímání a mozek, aby byl nešťastný.

Vše se děje nevědomě.

Velký vliv na to mají zážitky v dětství, zkušenosti s druhými lidmi, urážky, pocity bezmoci a zrady i důvěra a bezpečí. Do značné míry za to mohou rodiče a lidé, kteří nás obklopovali. Později to byli, ale i spolužáci a učitelé, příbuzní, sousedé a přátelé.

Tito lidé k nám nebyli vždy milí a mohli jsme slyšet věty jako…jsi příliš tlustý/á, jsi ošklivý/á, nikdy nic neuděláš správně, z Tebe nic nebude, školou nikdy neprojdeš, když se takhke budeš chovat, nikdo Tě nebude mít rád, atd, atd...:(

Takové chování a zranění od druhých lidí se nám vpalují hluboko do duše. Dost často jim někdy i uvěříme. A to nás formuje. Pokud takové věci slyšíme příliš často, stanou se z nich přesvědčení. Sedí hluboko v našem podvědomí a zajišťují, že ve srovnatelných situacích rozvineme tam uložený program emocí a reakcí. Zjednodušeně: pokud někdo stiskne to pravé tlačítko, reagujeme jako na autopilota.

 

 

      „Nejsou žádné problémy, pouze řešení.“

 

Co vás v kurzu naučím

 • Jak řešit problémové situace v životě i v partnerském vztahu
 • Co jsou přesvědčení, jak fungují a jak vznikají (porozumění je prvním krokem ke změně)
 • Odhalíte svá vlastní blokující přesvědčení, která vám vytvářejí problémy v životě i ve vztahu
 • Naučíte se jak negativní přesvědčení udržitelně rozpouštět
 • Jak se osvobodit od svých vnitřních blokád a negativních vzorců, které ovlivňují váš život a vztahy
 • Naučím vás porozumět svým myšlenkám a emocím
 • Dostanete ode mne kompletní návod jak vše jednoduše aplikovat do svého života

Co se stane pokud nebudete řešit svůj život a partnerský vztah?

Problémy které řešit nebudete, ať už ve vztahu a nebo ve svém životě, mohou mít řadu negativních dopadů na váš celkový život a partnerský vztah. Z velké pravděpodobnosti bude problém, který budete ignorovat, za nějaký čas mnohem větší. Na samém začátku se může váš problém jevit jako nepodstatný, ale postupem času se bude zvětšovat a stane se pro vás „neřešitelným“. 

Nebudete-li své problémy řešit, začnou se kupit. Jeden nevyřešený problém na sebe naváže problémy další a další. To vás přivede k stále větší nespokojenosti. Přijde velká frustrace, emoční výkyvy a bezmoc. Všechny neřešené problémy se dříve nebo později projeví i na vašem zdraví – duševním i fyzickém. Takovéto problémy pravděpodobně budou mít také za následek podráždění, snížení výkonnosti a efektivity, nedorozumění a disharmonii v pracovním, ale i osobním životě.

 

Život každého z nás se skládá z řady problémů a překážek. Jde jen o to, naučit se je účinně řešit. 

Jsou problémy, které člověk nedokáže vyřešit sám a k jejich řešení potřebuje pomoc druhého a já vám s tím pomohu.

Obsah online programnu

Co vše na vás v programu čeká?

1. týden

V prvním týdnu vám povím co jsou vlastně ty negativní přesvědčení, odkud se berou a jak vznikají a jaké typy myšlení vlastně existují. 

2. týden

Ve druhém týdnu vám představím několik nezdravých přesvědčení, které vás dostávají neustále do problémových situací a psychické nepohody. Dostanete návod, jak tyto negativní přesvědčení efektivně nahrazovat zdravější variantou. 

3. týden

Ve třetím týdnu budeme rozebírat váš problém. Odhalíme vaše způsoby myšlení, které vás dostávají do nepříjemných situací. Díky této intenzivní práci zjistíte, co vše mají vaše emoce a chování na svědomí. 

4. týden

Ve čtvrtém týdnu vás naučím jak porozumět svým myšlenkám. Budete se na svá přesvědčení koukat s jiného úhlu pohledu. Budete se učit nejprve přemýšlet a pak jednat. Díky tomuto cvičení, budou vaše negativní přesvědčení oslabovat a ty zdravá naopak zesilovat. Celý postup se skládá z různých praktických kroků, které vám postupně pomohou změnit způsob, kterým přemýšlíte, cítíte a jednáte. 

5. týden

V pátém týdnu vás naučím poruzumět svým emocím. Aby nastala změna ve vašem myšlení, cítění a jednání, musíme vytvořit emoční přesvědčení. Je to základní kámen na němž stojí vše ostatní. Bez toho by se nedalo zbavit nezdravých negativních emocí. Budeme intenzivně pracovat s přesvědčeními, kde vás budu učit, jak se sebou vést dialog. 

6. týden

V závěrečném 6 týdnu se budeme smát 🙂 Naučím vás, aby jste se nebral/a tak vážně a dokázal/a ses svým přesvědčením i zasmát. Smích je přeci ten nejlepší lék. 🙂

Co vše je součástí kurzu?

- 2 x online video konzultace přímo se mnou 1:1 po dobu 60min. 

- Každý týden dostanete E-mail s informacemi a pracovnimi úkoly, které vás posunou z teorie do praxe.

- Emailová písemná podpora od Po-Pá od 10-18 hod.

- Jako bonus ode mne dostanete mnou vedenou meditaci MP3 na pročištění negativních myšlenek a pocitů.

 

"Ne vždy můžeš ovládnout to, co se Ti v životě přihodí, ale můžeš se naučit kontrolovat způsob své reakce na různé situace". 

Kdo tě programem bude provázet

Něco málo o mě...

Jmenuji se Lucie Zápotocká a je mi 41 let. Jsem diplomovaný mentální trenér a expert v nastavení mysli, vztahový kouč/poradce/terapeut/mentor a vedu druhé ke spokojeným, láskyplným osobním a partnerským vztahům.

Studuji přes 15 let neurovědu, sociologii, psychologii a filozofii se zaměřením na problematiku v partnerských vztazích, kterou jsem si i já sama prošla. Roky jsem se potýkala s problémy, které jsem neuměla řešit. Odráželo se to pak ve všech oblastech mého života a dokonce i na zdraví. 

Díky této metodě, kterou vám chci předat, se mi od základu změnil celý můj život i partnerský vztah. Začala jsem vidět věci, lidi a situace z jiného úhlu pohledu a řešit vše konstruktivně. Dnes jsem šťastná a spokojená nejen ve svém osobním životě, ale i v tom partnerském a to chci naučit i já vás. 

Tento online program je pro vás ten pravý pokud...

...vám do života přicházejí stále stejné negativní zkušenosti

...vytváříte si neustále katastrofické scénáře

...máte často strachy a obavy

...propadáte často beznaději a zoufalství

...obviňujete druhé lidi (partnera) nebo sám/samu sebe za to, že nejste šťastni a spokojeni

...pokud děláte unáhlená rozhodnutí, která vás přivádí do ještě větších potíží

...máte neustále nějaké problémy v životě a ve vztahu, které neumíte konstruktivně řešit

...máte často nutkavé myšlenky a emoce, které vás ovládají

...trpíte úzkostmi, depresivními náladami a nebo pocitem nedostatečnosti

...si přejete zlepšit své vztahy k druhým a k sobě

...máte manželské, partnerské problémy

Za všemi těmito myšlenkami a chováním jsou blokující negativní přesvědčení, které vás naučím kroku po kroku zpracovávat.

Tento program pro vás není vhodný pokud...

...máte diagnostikovanou klinickou depresi, úzkostnou poruchu a nebo jiné psychiatrické problémy.

(V průběhu psychiatrické léčby, může být pro vás tento program dobrým pomocníkem).

...pokud nejsi připraven/a řešit své problémy a sám/a sebe

 

                                                                       online program 

 OVLÁDNI SVOU MYSL

Vaše investice do sebe
Další plánovaný kurz je na leden 2023

Co o mě řekli

Reference

Niekedy sa kazdy z nas vo vlastnom živote strati, nevie ako riesit urcite problemy a vtedy je fajin poziadat o pomoc. Lucka je uzasna cista dusa, ktora chce cloveku naozaj pomoct. A kto iný dokaze dobre poradit ako ten, kto si zazil vela podobnych situaci a vysiel z toho, ako novy clovek, ktory pochopil a poučil sa. Naozaj sa o cloveka zaujima a dokaze skvele poradit. Mne osobne dost pomohla a stale pomaha na mojej ceste zivotom a som jej za to nesmierne vdacna.
-Adélka-
Než jsem začala pracovat s Lucií, tak jsem měla strach z problémů, strach připustit špatné myšlenky a dělala "z komára velblouda", 🙂 on to byl problém, který byl třeba řešit, protože evidentně něco neklapalo, ale teď vím, že není třeba z toho byt tak nešťastná a dát tomu průběh a nepřemýšlet tolik co když… Po spolupráci s Lucií se nebojím přemýšlet nad myšlenkami, které se mi třeba tak nelíbí, už si je vlastně "vyslechnu" a řeknu si OK uvidíme co bude, teď si žiju tohle, snažím se to řešit, ale když to nepůjde tak to nepůjde. 🙂 Luci, doporučím Tě určitě dále, cítila jsem, že víš o čem mluvíš a že to všechno dává smysl, také se mi líbily úkoly, ale byly i hezky zpracované a člověk se pak zamýšlí a dozví se o sobě spoustu věcí.
-Anetka-
Hodně jsi mne naučila vidět svůj život z jiného pohledu, zamýšlet se nad ním. Naučila jsem se mít ráda. Ve svém problému, který jsem také v době terapie řešila, jsem díky Tobě držela sílu a věřila že vše bude dobré! Kdyby jsme se nepotkaly, viděla bych vše jen černě! Já měla zlé chvíle, ale intuice a také to, že jsem skvělá a kvalitní mi pomohlo vidět, že není vina, ale cesta, díky tomu jsem to zvládla a výsledky byly dobré! Jsem silnější! Vše mi s Tebou vyhovovalo, bylo to nad rámec všeho. Myslím si, že jsem velmi náročný člověk v uspokojení, hodně kritická. Umím vidět dobré a umím vidět špatné a na obě reaguji přímo, narovinu, upřímně. U Tebe nenacházím jedinou chybičku.
-Libuška-
Jméno Příjmení

Co se ve vašem životě změní?

- Budete se cítit klidnější a vyrovnanější

- Budete umět řešit problémové situace s nadhledem

- Budete se cítit uvolněně a sebevědomě

- Budete mít lepší vztah k sobě, partnerovi i ostatním 

- Budete mít kontrolu nad svými myšlenkami a pocity

- Budete si tvořit přesně takový život jaký si přejete

- Budete konečně tvůrcem svého života

 

Potřebujete se na něco zeptat?
Můžete mě kontaktovat na e-mail info@luciezapotocka.cz 

A nebo rovnou zadejte dotaz do formuláře.

Těším se na vás.

 

                  Lucie

Potřebujete se na něco zeptat?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů