Zrovna když si housenka začínala myslet, že je svět u konce, proměnila se v motýla.

Zavři oči a...

...představ si jaké by to bylo?

Tvořit si takový život a partnerský vztah po kterém toužíte? Cítit se v životě i vedle svého partnera naplněně, šťastně, milovaně, přijímaně, bezpečně? Vše můžete mít a mnohdy i bez toho, aniž byste k tomu potřebovali jiného partnera. 

Žila jsem roky v toxickém vztahu, ze kterého jsem chtěla utéct, byla jsem ve svém životě nespokojená, typická oběť. Teprve až jsem změnila samu sebe, vše se obrátilo. A to vše naučím i já vás. 

Víte že...

NÁŠ PARTNER JE PRO NÁS TO NEJLEPŠÍ ZRCADLO?

Právě díky našemu partnerovi, ale i jiným lidem, si můžeme konečně tyto své nevyzrálé postoje uvědomit. A to je právě to, s čím pracuji. Učím druhé skrze své partnery i jiné lidi si uvědomit a zpracovat si nevědomé vzorce, ať už v myšlení, cítění a nebo v chování.

Vím jaké to je...

...být smutná, frustrovaná, nemilovaná, odmítaná, nepochopená, bezmocná. Tyto pocity jsem zažívala před několika lety i já. Měla jsem toxický vztah k sobě sama i ke svému partnerovi. Možná i vy zažíváte tyto pocity a nevíte jak z toho ven. Možná, že jste ve vztahu, kde se takto cítíte a nebo jste sám/sama a máte za sebou nefunkční vztahy a chtěl/a byste aby to bylo jiné. Někde v mysli, vám tichý hlásek říká, "ale prosím Tě co bys chtěl/a, buď rád/a za to co máš," ale vaše srdíčko vám říká, ne zasloužím si lásku, respekt a pochopení. ANO, zasloužíte a já vám ukážu jak toho docílit. 

Jste žena nebo muž a...

Nezvládáte své emoce (smutek, hněv, žárlivost, strach, úzkost)
 
Cítíte se nemilovaně a nepochopeně
 
Máte vedle sebe partnera/ku který/á je chladný/á a výbušný/á
 
Chybí Vám láska a porozumění
 
Jste ve vztahu nespokojený/á
 
Nevěříte si a podceňujete se
 
Přitahujete si do svého života přitahuje stále stejné toxické partnery/ky
 
Toužíte po lásce a souznění
 
Nevyznáte se se sám/a v sobě
 
Neumíte si nastavit své hranice a nebo je překračujete
 
Máte neustálý strach a obavy
 
Máte často nedorozumění se svým partnerem/kou
 
Máte často negativní myšlenky a emoce

Kdo jsem...

...jmenuji se Lucie, je mi 41 let a jsem dipl. mentální trenér a expert v nastavení mysli, vztahový kouč/poradce/terapeut, mentor a vedu druhé ke spokojeným, láskyplným osobním a partnerským vztahům.

Studuji přes 15 let neurovědu, sociologii, psychologii a filozofii se zaměřením na problematiku v partnerských vztazích. Žila jsem 11 let v Německu, kde jsem se učila od těch nejlepších odborníků. Prošla jsem několika výcviky, kurzy, semináři a neposledně intenzivním samostudiem. Metody které používám ke své práci jsou koučovací techniky, NLP Coaching, vizualizace, hypnoterapie a efektivní práce s myslí a emocemi pomoci kognitivní restrukturalizace, Behaviorální model – ABC.

Jsem otevřená a pozitivní žena a  vidím za vším jen to dobré. Vím, že každý konflikt, špatná zkušenost k nám promlouvá, abychom něco změnili sami v sobě.

Cestu ke spokojenému vztahu, ať už k sobě, nebo ke svému partnerovi jsem si musela sama vyšlapat. Díky touze, mít spokojený život a naplněné láskyplné partnerství, jsem se rozhodla vzít vše do svých rukou a začala na sobě pracovat. Studovat sama sebe. Tady začala má cesta, cesta sama k sobě. Nejkrásnější cesta mého života.

Jaký máme vztah k sobě sama, je zásadní pro to, jaké partnery přitahujeme do svého života. Po dlouhém zkoumání, jsem se vrátila zpátky do minulosti, kde jsem si musela zpracovat spoustu nevyřešených témat, které mi bránili mít harmonický vztah. A to vše naučím vás, aby vy jste žili šťastný život ať už se sebou a nebo ve vztahu.

Co získáte když vstoupíte do mého programu

Na čem spolu budeme pracovat?

Vize, cíle a nová perspektiva

V první řadě si stanovíme, čeho chcete dosáhnout. Každá změna začíná záměrem. Pomocí mých dotazníků, které jsem si pro vás připravila to půjde snadno.

Podrobná analýza vás i vašeho partnerského vztahu

Podíváme se důkladně na vás a váš partnerský vztah. Zjistíme příčinu problému a budeme společně na něm krok po kroku pracovat.

Práce s vnitřním dítětem

Dítě v nás je obrazem toho, co jsme se naučili a zažili v našem dětství a stále v nás existuje. Mohou to být například negativní přesvědčení typu: „Nejsem dost dobrý/á.“ nebo „Nezasloužím si lásku.“ atd. Může jít také o pocity bezmoci nebo osamělosti, které jsme zažili při určitých událostech z dětství.

Diagnostika citové vazby

To, jak jsme byli vychováváni a do jaké míry byly plněny naše potřeby, rozhoduje o tom, jak se v dospělosti vztahujeme k našim partnerům.

Budování zdravého sebevědomí a sebelásky

Vztah k sobě sama je jeden z nejdůležitějších v našem životě a hraje velkou roli v partnerských vztazích.

Práce s myslí a emocemi

Pokud máme neustále nějaké negativní emoce, pocity, tak je to náznak toho, že v nás je nějaké negativní přesvědčení kterému nevědomě věříme.

Efektivní komunikace v partnerství

Naučím vás jak správně a komunikovat se svým partnerem.

Příprava na partnerský vztah (pro nezadané)

Připravím vás na partnerský vztah. Naučím vás, na co se u svých protějšků zaměřit a čeho se naopak vyvarovat.

Hypnoterapie

Díky hypnoterapii docílíte rychleji výsledků. Pomůže vám posílit např. sebedůvěru, užívat si naplno života, zlepšit vztahy, zdraví aj.

Co na vás čeká

Jak to bude vše probíhat? 

ONLINE VIDEO KONZULTACE 1:1

Budeme se spolu scházet v týdenních nebo dvou týdenních intervalech. Každá konzultace trvá 90min. Spojení bude probíhat přes Skype a nebo Google Meet.

PÍSEMNÁ A HLASOVÁ PODPORA

Kdykoliv budete mít s něčím problém, můžete mě osobně písemnou formou a nebo přes hlasové zprávy kontaktovat.

PRACOVNI ÚKOLY - SKRIPTA

Každý týden ode mě budete dostávat úkoly na kterých budete pracovat.

6 měsíční podpora po skončení programu

Až uběhnou 3 měsíce, budu vás i nadále provázet a jednou za měsíc se spolu setkáme.

Co vše získáte po 3 měsících spolupráce se mnou? 

♥ Získáte pochopení proč se vám v životě děje to, co se vám děje, proč přitahujete do života ty a ty partnery. Pochopíte souvislosti mezi problémy, které se vám neustále dějí. 

♥ Naučíte se jak pracovat se svou myslí a emocemi (vztek, strach, smutek, žárlivost, vina, deprese, hanba, závist), tak aby vás už v životě a vztazích neovládaly. 

♥ Naučíte se klidně, jasně a láskyplně komunikovat se svým partnerem. 

♥ Zvědomíte si, v kterých životních oblastech (vztahy, práce, volný čas, osobní rozvoj, přátelé, rodina), ne-máte rovnováhu a společně na tom zapracujeme. 

♥ Naučíte se, jak asertivně komunikovat s partnerem, ale i se svým okolím, tak aby už vám nikdo, ani vy nikomu nepřekračovaly hranice. 

♥ Zpracujete si minulé vztahy, tak abyste si netahali do dalšího vztahu nevyřešené témata, která by vztah mohla narušit. 

♥ Poznáte své vnitřní dítě a naučíte se s ním pracovat. Zpracujete si své dětství, svou minulost. 

♥ Získáte zdravé sebevědomí, sebelásku a sebedůvěru. 

♥ Pokud jste single, připravím vás na partnerský vztah, tak abyste neopakovali chyby, které jste dělali v minulých vztazích, nebo které jste se naučili od svých rodičů.

Zaujal vás tento program? 

Pokud váháte, máte nějaké otázky k programu nebo byste mě chtěli poznat osobně, tak Vám nabízím 20min. online seznamovací konzultaci zDARma. 

 

                                                           (Do zprávy napište prosím "Seznamovací konzultace zDARma.")

Kolik bude Vaše investice do sebe sama? 

3měsíční intenzivní program 1:1
42.000Kč
Možnost 3 splátek

Co o mě řekli...

Můj život po spolupráci s Lucií se změnil hlavně v tom, že vím kdo jsem, co chci, co cítím. Zbavila jsem se mnoho strachů, stresu a nervozity, a také se umím strachům postavit a překonávat je. Jsem více sebevědomá a stavím se situacím čelem. Umím se více za sebe postavit, uhájit si své hranice a vyjádřit co cítím, i když samozřejmě mám ještě rezervy. Vím, co bych chtěla v životě dělat a jaké sny a přání jsou opravdu moje. Mám se mnohem více ráda, umím zastavit svoji neustále přemýšlející mysl a hlavně, vím jak s čím pracovat, což je to nejdůležitější. Jsi skvělý člověk, který umí motivovat, podpořit, nakopnout. Jsi člověk laskavý, hodný, milý, usměvavý, ale zároveň člověk, který umí říct pravdu, ať je jakákoliv, ale vždy tak, aby ta pravda neranila, ale přinesla to, co přinést má. Jsi člověk plný informací, velmi velmi vzdělaný ve svém oboru, který umí ty informace předat dál. Umíš výborně mířit tam, kam je potřeba a podávat otázky tak, aby si člověk dokázal odpovědět sám. Neuvěřitelně dokážeš člověk nabít pozitivní energií a láskou.
Bc.Šárka L
Můj život je veselejší, věci, situace, dávají určitý smysl, naučila jsem se vnímat věci kolem sebe, myslet více sama na sebe, více přemýšlet než něco udělám a dost se mi to vyplácí. I když jsem udělala v průběhu koučinku rozhodnutí, kterého občas lituji, přicházím na to, že by stejně dříve nebo později k tomu všemu došlo a jen bych se mezi tím zbytečně trápila a nebyla šťastná. Vše se děje jak má a ukazuje mi to cestu, jaká být případně nebýt a čeho se vyvarovat a jaké chyby nedělat. Lucii doporučuji dále, transformační program a cesta kterou klientky vedeš, je správná a jsou vidět i výsledky.
Lucie P.
Môj život po koučinku je oveľa kludnejší a krajší. Naučila si ma veľa vecí. Že ja sa musím mať rada, že ja si musím dopriať, že ja sa musím o seba starať, že ja som dôležitá. Naučila si ma, že dať najavo city, je dôležité, lebo ja "kameň" som to nikdy nerobila. Naučila si ma byť viac ženou, lebo ja som bola žena ale v mužskom tele. Že to nie je o nich(o mužoch) ale o mne. Že dostávame do života ľudí, ktorých potrebujeme pre náš rast. Takže teraz ďakujem za všetky pády, lebo dnes by som nebola tým kým som. Naučila si ma radovať s malých vecí a tiež hlavne myslieť aj na budúcnosť. Len vďaka Tebe som sa vedela pozrieť aj na moju finančnú stránku a uvedomiť si kde som robila chyby a ako to všetko zlepšiť. Doporučila by som ťa ďalej iným ľuďom. Veľa o Tebe rozprávam. Pretože koučink s Tebou bola jedna z mojích správnych ciest. Najlepšia investícia je investícia do seba samej. A prirástla si mi aj k srdcu, za čo Ti veľmi pekne ďakujem. Pretože viem, že sa môžem na Teba hocikedy obrátiť s prosbou a viem, že mi veľmi rada pomôžeš. A či by som šla ešte znovu s Tebou do spolupráce? Určite áno a veľmi rada. Ak sa tak stane a naše cesty sa opäť spoja, bude to zas pekná jazda učenia a seba hodnoty. Pretože vzdelávať sa máme po celý svoj život, napredovať a to si ma zase len ty naučila.
Nina H.
Hodně jsi mne naučila vidět svůj život z jiného pohledu, zamýšlet se nad ním. Naučila jsem se mít ráda. Ve svém problému, který jsem také v době terapie řešila, jsem díky Tobě držela sílu a věřila že vše bude dobré! Kdyby jsme se nepotkaly, viděla bych vše jen černě! Já měla zlé chvíle, ale intuice a také to, že jsem skvělá a kvalitní mi pomohlo vidět, že není vina, ale cesta, díky tomu jsem to zvládla a výsledky byly dobré! Jsem silnější! Vše mi s Tebou vyhovovalo, bylo to nad rámec všeho. Myslím si, že jsem velmi náročný člověk v uspokojení, hodně kritická. Umím vidět dobré a umím vidět špatné a na obě reaguji přímo, narovinu, upřímně. U Tebe nenacházím jedinou chybičku. DOPORUČUJI LUCII VŠEMI DESETI!!! Protože dáváš víc, než by dal někdo jiný. Velmi vnímám osobnost, také jsem Ti zprvu řekla, že sluníčkoví lidé mi přijdou podezřelí. Ale Ty jsi mne přesvědčila, že Ti na mne záleží, že jsi tu pro mne. Že Tě zajímám, nejen kvůli tomu, že jsem klient. Ale staráš se i potom, zajímáš se prostě o ten celý proces změny a není Ti jedno, jak se to vyvíjí dál. To je mi sympatické a to mi v dnešní době přijde vzácné. Toho si cením. Tvůj osobní přístup, pomoc, empatie, zacílení na to podstatné a celkově dobrá energie, která z Tebe šla, mi dodávala od začátku pocit, že se vše povede, že vše zvládnu. á vím, že vše je na delší dobu a já mám hodně před sebou. Ale mám plno rad, krásné závěrečné zhodnocení a vím, že jsi mi hodně pomohla v mém velkém problému a také byla se mnou u mého strachu z nemocí. Za to vše jsem Ti moc vděčná. Našla jsem v Tobě důvěru, přítele a pocit, že s Tebou mohu sdílet vše otevřeně, bez zábran.
Libuš N.
Jaký byl můj život před koučinkem s Lucií? Byla jsem nejistá, nerozhodná a nesebevědomá. Měla jsem problém si věřit a hodně jsem se kritizovala. Po 3 měsících jsem sebejistější a více si duvěřuji. Jsem šťastná a spokojená, protože jsi mi dala návod k tomu, jak na sobě pracovat. Lucii doporučuji absolutně dále. Velmi se mi líbí její individuální přístup. Lucie má velmi dobře zpracované materiály k tomu, jak na sobě pracovat. Velmi si cením délky kurzu, tři intenzivní měsíce práce a poté ještě půlroční "dohled", který dává prostor pro vyjasnění možných nejastností. 😊 No a v neposlední řadě samotná koučka, která je velmi příjemná nejen na pohled, ale hlavně v komunikaci a opravdu ví co a pro koho dělá.
Daniela B.
Moje vztahy se opakovaly, byly jako přes kopírák, ačkoliv jsem si myslela, že už mám mnoho traumat intenzivní sebeprací zpracovaných, vždy se objevili sobě velmi podobní lidé, kteří ve mě spouštěli stejné “čudlíky” v podobě opakujících se situací, nedorozumění atd. Takže znovu a znovu jsem tápala proč se mi ty situace opakují a byla jsem si vědoma, že proto, abych to už v sobě uzdravila. Ovšem, když se to člověka týká, nemá zcela objektivní nadhled. Lucie se mi objevila v životě jako “dveře” vyjít z tohoto ven. “Klikou” už jsem pak uměla otevřít sama. Profesionálním vedením Lucie, která je velice lidská, pozorná a přítomná jsme nalezly spouštěče situací a komunikace z dětství, které mi nepříjemně ovlivňovaly současný život. Cítím se velmi osvobozená a pociťuji nový čistý prostor na nové věci v životě, když staré harampádí z dětství je pryč. Tuto terapii doporučuji všem, kdo mají odvahu podívat se dovnitř sebe do bolavých míst, aby se v současném životě posunuli dál a nebránili jim v tom nevysvětlitelné překážky, které je v životě brzdí. Většina problémů v dospělosti pochází z původní rodiny. A jak myslíme, tak se cítíme. A pokud jsou v nás nevyřešené bubáci z dětství, není možné aby to člověk zvládl zcela sám bez pohledu zvenčí pomocí kouče, průvodce, terapeuta. Na Lucii velmi oceňuji její přítomnost a bdělost během celého procesu. Byla to moje nejlepší investice do sebe.
Michaela F.